Seyrek Beldesi Camii'nde belge sevinci

Seyrek Belde Camimizde Belge Sevinci yaşandı.

Seyrek Beldesi Camii'nde belge sevinci

Seyrek Belde Camimizde Belge Sevinci yaşandı.

22 Ağustos 2015 Cumartesi 23:43
Seyrek Beldesi Camii'nde belge sevinci
banner221
Grup Sayfamız için

Seyrek Camii Din Görevlisi Veli Kundakçı yaptığı açıklamada; ''Yaz Kuran Kursları çok verimli geçti.22haziran tarihinde başladığımız eğitim bügün yaptığımız proğramla sona erdi.

Kursa katılan öğrencilerimiz Kuranı Kerim ve Temel Dini Bilgiler olmak üzere eğitim verdik.Kursumuzda kayıtlı 45 öğrencimiz vardı.

Bunları bu yaz ve tatil mevsiminde camimizde tuta bilmek Haftanın öğrencisi seçimi ve hayır severlerin katkılarıyla hergün dondurma,meyva suyu, kek ve çarşamba günleri pidecide pide ikramlarımızla hoş tutmaya çalıştık.

Haftanın öğrencisi seçilebilmek için kriterlerimiz 1 derslere devamlılığı 2 ders başarısı 3arkadaşlarıyla olan iletişimi.

İşte bu krirterler doğrultusunda cuma günü son ders de arkadaşların oylarıyla öğrencimizi belirliyordu.

Haftanın öğrencisi seçilen tüm öğrencilerimize çam sakızı çoban armağını hediyemizi takdim ediyorduk.Ramazan bayramından sonra öğrenci sayımız biraz azaldı.Bu kalanlarla eğitimimiz devam etti.

Erkek öğrencilerimiz hepsi müezinlik yapmaya başladılar.

Çok güzel verimli bir yıl geçirdik.Bize inanarak güvenerek evlatlarını gönderen tüm velilere teşekkür eder Kurusmuza katılan sevgili öğrencilerimide Öğrendikleriyle Hayırlı mutlu bir yaşam sürmelerini Allahtan niyaz ederim.Hayatta her şey gönlünüzce olsun.Öğrencilerim sizi özliyeceğim
.'' dedi.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220