'Noel Babacı' müftü görevden alındı!


Tekirdağ'ın Süleymanpaşa İlçe Müftüsü Süleyman Yeniçeri, darbe girişimi soruşturmasında açığa alındı. Yurt genelinde sürdürülen askeri darbe girişimi soruşturmas kapsamında Süleymanpaşa İlçe Müftüsü Süleyman Yeniçeri görevinden alındı.

Süleyman Yeniçeri, Edirne’nin Keşan İlçesi’nde müftülük görevini sürdürdüğü 2011 yılında yaptığı "Noel Baba dürüst birisi olsa bacadan değil kapıdan girerdi" açıklamasıyla gündeme gelmişti.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Hafiz 5 ay önce

Kardeş doğrudan Erzurumlıları zan altında bırakma bunların Erzurum'da Batı'dan daha az sürüsü var, ama nerde varsa tek 1 tane kalmayıncaya kadar temizlenmeliler it sürüleri

Avatar
imam 5 ay önce

adamlar her tarafa kök salmışlar diyanet baştan aşağıya doğru değişime gidilmeli değişiklik kandırılmışız sözünden bıktım artık herkese kuşkuyla bakıyorum başbakanımız ve cumhurbaşkanımız el atmalı diyanet tam bir değişim yaşamalı

Avatar
mirza 5 ay önce

fetösü de dürüst olsa legal gelir darbeyle değil.ama nede olsa mehdi peh peh peh darbeyle gelen mehdi yazık yazık,,,

Avatar
İmam 5 ay önce

15 temmuz gecesi ve daha sonraki günler okunması gereken zamanda Selâ okumayan fetocu imamlar derhal görevden alınmalı ve bir daha devlet kapısı açılmamak üzere kapanması lazım... böyle zamanda devletin milletin din in için çalışmayacanda ne zaman çalışacan.

Avatar
imam 5 ay önce

tipinden belli

Avatar
fatih 5 ay önce

erzurumdan ne haber....fetö erzurumlu değilmiydi...orası unutuluyormu

Avatar
ahmet 5 ay önce

Fetocuların resmi Kur'an Kursları mevcut! Bunlar biliniyor mu? Kurs hocaları seçilerek gelen.. Alınan Kırşehir müftüsünün oğlu nerede görev yapıyor acaba!?!?