Osman Ersoy Gelibolu’ya veda etti

 Beş yıldır Gelibolu’da görev yapan ve görev süresi boyunca yaptığı güzel hizmetler ve bütün personelle kurduğu olumlu diyaloglarla herkesin gönlünde taht kuran VHKİ Osman Ersoy, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yaptığı Şeflik Sınavı’nda başarılı olarak yeni görev yeri olan Edirne İl Müftülüğü’nde göreve başlamak üzere Gelibolu’daki görevinden ayrıldı. 
 
Düzenlenen programda bir konuşma yapan İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler; vedaların bir ayrılış değil yeni ve yeniden buluşmalara vesile olduğunu belirterek, önemli olanın ise hizmet aşkının ve heyecanının yitirilmemesi gerektiği dolayısıyla başarıya ve yükselmeye giden yolda tüm gayretlerin gösterilmesine ihtiyaç olduğunu vurguladı. 

Değişen ve gelişen dünya şartları göz önüne alındığında meslekte eğitimin önemli bir yer tuttuğunu ve bu manada personel eğitimini önemsediklerini ve desteklediklerini söyleyen Müftü Özler, görevliyi başarısından dolayı kutlarken, Şeflik görevinin aynı zamanda bir rehberlik görevi olduğunu hatırlatarak kendisine yeni görevinde ve görev yerinde sağlık, mutluluk ve başarılar diledi.

Düzenlenen programda kısa bir konuşma yapan Osman Ersoy ise programa katılan personele teşekkür ederek, gösterilen ilginin kendisini oldukça duygulandırdığını ifade etti.

Veda programının bitiminde Osman Ersoy’a,Müftülük hizmetlerine yapmış olduğu katkılardan dolayı Müftü Özler tarafından teşekkür plaketitakdim edildi.

Osman Ersoy da kendisine yapılan bu jestten dolayı başta İlçe Müftüsü Dr. İbrahim Özler olmak üzere tüm mesai arkadaşlarına ayrı ayrı teşekkür ederek hepsiyle ayrı ayrı vedalaştı.

 

Kaynak: Dinihaberler.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol