Hacca gitmeyin Coca Cola'yı içmeyin ve satın almayın

Türkiye'nin Sıradışı Müftüsü Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık, Çocukları bombalayan, Katil İsrail ve Onun susan destekçilerine ağır bir protesto yazısı yayınladı.

Hacca gitmeyin Coca Cola'yı içmeyin ve satın almayın

Türkiye'nin Sıradışı Müftüsü Kırklareli İl Müftü Yardımcısı Adnan Zeki Bıyık, Çocukları bombalayan, Katil İsrail ve Onun susan destekçilerine ağır bir protesto yazısı yayınladı.

22 Temmuz 2014 Salı 00:32
Hacca gitmeyin Coca Cola'yı içmeyin ve satın almayın
Bakın öyle kupkuru dualarla bu işi halledemeyeceğimiz artık anlayalım. Bak milyonlarca insanlar dua ediyoruz ama bu dualar yapılırken gürül gürül bombalar yağmaya devam ediyor. O halde dualarımız kabul edilmiyor demektir. Ne olacaktı ki Allah gökten İsrail’in tepesine bomba mı yağdıracaktı? Yoksa ebabil kuşu mu gönderecekti. Kardeşim! ebabili de biz göndeceğiz bombayı da…Birbirimizi kandırmayalım.  Tembel tembel yatıp, lüks ve sefahat içinde yaşayıp “Biz yapamıyoruz, İsrail’i yenemiyoruz, buyur sen yap Yarabbi” sözü banaçok asırlar öncesini tahattur ettirdi (hatırlattı). Ne diyordu zamanın İsrail Oğulları Musa’ya: “Biz savaşamayız Musa! Sen git Allahınla savaş”
 
Bizim gafil Müslümanların duası buna benziyor, yani Yarabbi sen bu işi bitir bizden bir numara olmaz.
 
Doğru bizden hiçbir numara olmaz. Mazlumlara imdat Vaazı veriyoruz. Gazze hutbesi okuyoruz, zikirler söylüyoruz, tesbihler çekiyoruz ama iftar sofralarımızda Coca Cola” …İşte riyakârlık, işte ihlas fukaralığı. Biz bu ikiyüzlülüklerle Allah’ı mı kandıracağız?
 
Hal böyle olunca dualar havada kalıveriyor….
 
Gazzede gönüllü doktorluk yapan Norveçli Prof. Mads Gilbert, masum yaralı insanların yarasını sarıyor, Gillbert, kafasına bomba düşen, beyni parçalanan çocuklara imdad elini uzatan bir Hristiyan…
 
Bizde masalarda,  hem de iftar masalarında kanla doldurulmuş coca cola kutuları, hem de koca koca din büyüklerinin masalarında, birçok parlamenterlerin, devlet adamlarının, diplomatların iftar ve sahur sofralarında…”Coca Cola”
 
Suud sarayında coca cola su gibi tüketiliyor…Petrol şeyhlerinin masalarının baştacı “Coca Cola… John Walker Viskilerinden bahsetmeyeyim. Müslüman ya arkadaşlar, ruhları incinir, ruhu batasıcalar….
 
Birisi bana söyleyebilir mi  acaba?
 
Şu yukarıdaki doktor mu Müslüman (felsefi anlamda) yoksa yukarıda bahsettiğim coca cola içip dua eden riyakar ağızların sahipleri mi?
 
Burada bahsettiğim kıyas, insanlığını kaybetmiş ve inandığı değerlerin mucibince hareket etmeyen zevatın kıyasıdır. Ama ben şunu biliyorum ki; Allah dudaktan “Eşhedü…” söyleyip yaşantısı zalimin yaşantısı gibi olanların  duasını kabul etmez. Müslüman özü sözü bir olandır. İçi kan dolu coca colayı “Bismillahirrahmanirrahim” diyerek iç, sonra “Elhamdülillah” de, üstüne bir de geğir hemen akabinde de “Allahım Gazzedeki mazlumlara yardım et” diye dua et. Ne kadar trajikomik, ne kadar büyük riyakârlık değil mi?
 
Bakınız, Arap aleminden çıt yok…Niye çünkü hepsi olmasa da en zenginleri ve Amerikanize olmuş Dolar milyarderi zorbalar, yağan bombalardan rahatsız değiller. Neden çünkü aynı fabrikanın malları. Aynı masanın etrafında bu zulüm kararlarını imzalamış adamlar… Aynı filmin figüranları… Aynı Cehennemin sırtlanları…
 
Durum böyle iken ne yapalım peki?
 
Faceboolarda, twiterlerde vesair sanal ortamlarda içi boşaltılmış duaları bırakalım daha ciddi yaptırımlarda bulunalım. Eğer gerçekten gözünü dolar, petrol ve para bürümüş bu zalim şahısları durdurmak istiyorsak…Bu formda yapacağımız her maddi protesto, b,inlerce duadan makbul olacaktır ve tesiri yüksek olacaktır.
 
Onları zaaflarından vuralım, taptıkları tanrılarını öldürelim. Çünkü bu adamların tanrısı maddedir. Ne yapılsın Hocam?
 
Aşağıdaki protestoları yapalım, sonrasında yine duamızı edelim olur ya içimizden bir garibin duası belki ma'kes bulur.
 
1-Evvela, bu zorbaların büyük destekçisi Suud’a iyi bir ders verelim. Tüm İslam Alemi hacca gitmesin. Para muslukları bir kesilsin. Bu adamlar hacılarımızı birer para deposu olarak görmektedir. Korkmasın hacılarımız, Yüce Allah onların bu Müslümanca duruşlarını hac yapmış gibi değerlendirir ve ecrini verir. Zaten din niyet ve samimiyet değil midir? Ben burada bunu söylesem de biliyorum ki bizim hacılar büyük hac sevabı? için yine gidecekler. Ben söyleyip görevimi yapayım da…Hacılardan kaldırdığı parayı bay kralın Sisi’ye gönderdiğini herhalde herkes haberlerde görmüştür. Vay benim gafil Müslümanım vay…
 
2-Hiçbir Yahudi kaynaklı ürünü İslam Alemi olarak satın almayalım. Geçenlerde Tarih Öğretmeni dostum, kardeşim güzel bir yazı yazmış. Sadece gariban müslümanlara “Cola içmeyin” deniyor. Peki milyonlarca dini hassasiyeti olan çooooook dindar Müslümanlar bu mülevves ürünü neden satıyorlar  demiş. Çok doğru…Evet her Müslümanı Coca cola dolaplarını dükkanlarından atmaya davet ediyorum. Ama yapamazlar neden biliyor musunuz? Ciplere binemezler. Milyon dolarlık banka hesaplarına oluk gibi akan para sirkülasyonu biter. Eşlerine 10 bin liraya  başörtü pardon türban alamazlar, genç fingirdek kzına 5 bin liralık cep telefonu, züppe oğluna 150 bin liralık spor bir otomobil alamaz, yada büyük kızını Türkiyede ÖSS’yikazanamadığı için Sorbon Üniveristesinde tahsil yaptırtamaz, kendi de Fildişi sahillerinde cami veya dregah arkadaşları ile birlikte tatil yapamaz. Colayı satmazsa bunları yapabilir mi? Varsın satmaya devam etsin.Vicdanında bu acıları hissetmeyen dini hassasiyeti olayanlara zaten söyleyecek sözüm yok. Sadece tel’in ediyorum.  Bu bombalar birgün hepimizin başına yağacak. Bu vurdum duymazlık devam ettiği sürece, ciddi politikalar üretilmediği sürece bizi de çok büyük felaketler bekliyor.
 
3-Başta coca cola olmak üzere, tüm İsrail ürünlerinin protesto edilmesi hususunda propaganda yapalım. Dini önemli değil zulme uğrayan herkese maddi ve manevi yardımda bulunalım.Yukarıdaki mezkur Doktor Gillbert gibi mesela...
 
4-Tüm İslam ülkeleri İsrail’den elçilerini çeksinler. Bu konuda yazdığım”Chavez yaşasaydı da sen ölseydin ey Suud Kralı” adlı makalemizi okuyunuz. Bu yazıda da belirttiğim üzere Venezuelle’nın yiğit lideri İsrail elçisini Mavi Marmara olayıda ülkesinden def etmiş, kendi elçisini de çekmişti. Bize böyle kahramanlar lazım. Pısırık, doların ve petrolün kölesi olmuş, zalimin destekçisi Müslümancıklar değil. O tiplerin Müslümanlığı da tartışılır Dikkat ediniz Soma olayında bize taziyede bulunmayan  Suud idaresi, Gazze bombardımanında da yine sessiz…
 
Ya ya ya, şa, şa şa Kral kral çok yaşa!!!!!!
 
5-Tüm Partiler bir deklarasyon yayınlayıp protestolar yapmalı.
 
ANKARA’da AK Parti ve CHP’li milletvekilleri ile vatandaşlar, İsrail Büyükelçisi’nin konutu önünde toplanarak İsrail'in Gazze'ye yaptığı kara harekatını protesto etti. (Hürriyet)
 
6-Tüm İslam Ülkelerindeki ulema, Kamuyu yönlendirici ve teyakkuza getirici açıklamalar yapmalı. “Birlik olun” mesajları yayınlamalı.
 
7- Papa Gazzedeki olaylardan kaygılandığına dair Peres’e mesaj yollarken bir başka Hristiyan ülke Fransa başta olmak üzere birçok ülke İsrail’i protesto gösterilerini yasakladı.. Yani insan haklarının beşiği olan Fransa'dan bilin düşmanlarımızda vicdan diye bir şey yok. Merkel, “Biz İsrail’den yanayız” dedi. Küfür tek millettir. Tüm bu tablodan çıkan sonuç şu; Bu katliama destek veren Hristiyan ülkelerin, sessiz kalan sözde Müslüman Arap Ülkelerininin, İsrail’i protesto etmeye bile izin vermeyecek kadar insanlıktan nasipdar olmayan ülkelerin tek ve mutlak yöneticisi kimmiş?
 
“Siyonist Lobiler”… Müslümanlar birbirinin kuyusunu kazarken, birbirlerini öldürürken, mezhep veya siyasi gailelerle birbirlerini tekfir edip, acımasızca eleştirirken uzun vadede de katlederken, bana dokunmayan yılan bin yaşasın anlayışı ile zulümlere sessiz kalıp cüzdan şişirme deridnde iken bu bahsettiğim lobiler ağır sanayisi kurdular, bir arı gibi çalıştılar, bombasını silahını satın almak yerine kendileri imal ettiler. Şimdi de yavaş yavaş Müslümanları yok ediyorlar. Yandaşları olan Kafirler de kenardan kıs kıs gülüyor, pop-cornlarını  yiyip colasını içerek bu görüntüleri seyrediyor. En acısı da saraylarını hergün daha da lüksleştiren, haremini her geçen gün genişleten, tüm dünyayı kana bulayan bu zorbaların, yandaşlarına ülkelerinde iyi bir tatil yaptırtmak için 7 yıldızlı oteller yapma, kumarhaneler yapma yarışına giren gafil Müslüman ülkelerin tutumları…
 
Biran önce ciddi birşeyler yapalım, Mülk çöküyor…
Baş olnlar övünmesin ne gelirse başa gelir, Dizler yere değer amma, baş dönerse taşa gelir.
Mevlana
 
 
 
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ali murat 2014-07-18 19:03:48

önce sen Yahudi papyonunu boynundan çıkar müsülmanın peygamberine ait sakalı bırak da sonra konuş istersen.etkili olsun

Avatar
hüseyin 2014-07-18 19:10:17

Bu hacca gitmeme işini yapabilecek sağlam yapıda bir Müslüman tanımıyorum. en başta defalarca hacca gitmiş, bu sene de yine para kaldırmak için görevli giden müftüler vaizler imamlar karşı çıkar hocam, ama siz doğruları yine yazmışsınız Allah sizden razı olsun.

Avatar
ilker şahin 2014-07-18 20:31:39

maşallah hoca efendi bütün dünya müslümanlarını öldürdü ahmet eylesin ambargodan bahsediyo Hacca gitmemekten bahsediyo kaçkere gittiğini bilmiyorum ama YAHU HİÇ DEĞİLSE AMERİKALI FIRANSIZ İSRAİLLİ GİBİ BAR BAR BAĞIRAN GFİYDİĞİ ŞU ELBİSE VE PAVYON U OLMADAN YAPSAYDI BELKİ TESİRLİ Bİ YAZI OLABİLİRDİ FAKAT ÖNCE RESMİ GÖRDÜĞÜM İÇİN HİÇ TESİRLİ OLMADI

Avatar
RÜŞDÜ 2014-07-18 20:45:47

elbiseyi site koymuştur. Hocamızın eski fotoğrafı bu, bu önemli yazıdan gidip de elbiseye mi takıldın ,işte müslümanların durumu. AYNISINI CUMHURBAŞKANI DA GİYİYOR...ŞU KABUĞU BIRAKIP ÖZE BAKIN

Avatar
ufuk 2014-07-18 20:47:11

şair demiş ilker, kimn söylediğine değil ne söylendiğine bak. Hoca doğru konuşuyor İslam aleminin durumu yazıda olduğu gibi

Avatar
Birisi 2014-07-18 21:17:31

İlker şahin müsvettesine... Bilmediğin işe burnunu sokma istersen. hani birileri keserde. mesela benim gibi. Müftü bey bir defa hacca gitmiş daha da gitmemiş. İnsanların kılık kıyafetiyle değil yaptığı icraatlara bak. Müftü bey çıkmış fikirlerini özgürce haykırmış sen ne yaptın? Siyonistlerin yanında yer almaktan başka densizlik etme saygılı ol...

Avatar
Adnan Zeki Bıyık 2014-07-18 21:40:14

sayın editör böyle önemli mesajlarımı bir elbise ile örtmeye çalışan Yahudi muhibbi karaktersizleri rahatlatmak adına lütfen fotoğrafa bir sarıklı resmimi koyar mısın. Benim içim kan ağlıyor, şu cahil ve de ehl-i dalalet insanların uğraştığı şeye bak. Bu bir program öncesi yıllar önce çekilmiş bir fotoğraf .editör bunu koymuş. Neden yazıdaki muhtevayı değil de papyona takıyor insanlar anlamadım. tek açıklaması olsa gerek. ülkemde oldukça İsrail sempatizanı var

Avatar
gülnazgenç 2014-07-18 23:32:24

Diyorum ya zamanımızdaki yaşanan din şeklen yaşanan dindir