3 yılda 7 danışman üç sekreter değiştirdi
CHP İstanbul Milletvekili, eski müftü İhsan Özkes'e danışman ve sekreter dayanmıyor. 3 yıllık milletvekilliği sürecinde 7 danışman ile 3 sekreterin işine son veren ve hakaret, aşağılama, küfür ve tehditlerle insanları canından bezdiren hatta hamile olan sekreteri ve masum ikiz bebeklerinin dolaylı yoldan yaşamına kasteden sözüm ona müftü(!) vekilin pişkin icraatları(!!!) 


CHP’nin müftü kökenli milletvekili İhsan Özkes’e danışman dayanmıyor. 3 yılda 7 danışman 3 sekreter değiştiren Özkes’in değiştirmediği ise aynı zamanda kız kardeşinin oğlu olan şoförü. Özkes’in değiştirdiği sekreterlerden biri de strese dayanamadığı için 9 aylık hamileyken öldü.

Şimdiki sekreteri ise odada İhsan Özkes varken fısıltıyla konuşuyor ayaklarının ucunda yürüyor

İhsan Özkes son olarak Murat Balcı isimli işsiz bir gazeteciyi aldı danışman olarak. İş görüşmesinde “15 gün birbirimizi deneyelim, işime yaramazsan çalışmayız” dedi.

Özkes bu konuşmayı yapmasından üç gün sonra sabah işe başlatıp basın toplantısı metnini yazan gazeteci kökenli danışmanı öğleden sonra kovdu.

Çalışma süresi konusunda rekor kıran danışman Murat Balcı “Üç gün konuşmuştuk. Sabah da resmen işe başladım ama öğleden sonra benimle çalışamayacağını söyledi. Bir kusur mu işledim diye sordu sonra kovdu.Bir hata işleyip işlemediğimi sordum, ‘hayır’ diye yanıt verdi. Ama neden işten attığını söylemedi. Ben de hakkınızı helal edin deyip çıktım. Böylece en kısa iş tecrübemi imam vekil yanında yaşamış oldum” diye konuştu.

KAYNAK: 
yakinplan.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
DEFNE 2 yıl önce

Malum müftünün!! ölümüne katkıda bulunduğu rahmetli sekreterinin ölüm yıldönümü. Yandaş medyanın haber sitelerinde yalakalık yapanlar güya müftünün "rahatsız olduğunu söyleseydi izin vermeyecek miydim? Bana hiçbirşey söylemedi ki...Çok üzgünüm, evlatları artık benim evlatlarımdır..." açıklamasını yayınlamışlar ama daha kızcağızın evine taziye ziyaretinde bile bulunulmamış.Tabi ölen öldüğüyle kalıyor bu ülkede.Takdir-i ilahi deniliyor.Allah'ın adaleti elbet birgün tecelli eder ve herkes yaptığının cezasını da mükafatını da kat be kat görür.