AK Parti "CHP'deki küfür" için harekete geçti
 AK Parti Grup Başkanvekili İlknur İnceöz, CHP Grup Toplantısı'na katılanların, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve millete yönelik hakaretlerde bulunduğunu belirterek, gerekli yasal başvuruların yapılacağını bildirdi.

İnceöz, AA muhabirine yaptığı açıklamada, CHP'nin tarihe "skandallar partisi" olarak geçtiğini, bugün yapılan grup toplantısında yaşanan skandalın, CHP’lilerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve ona oy veren millete yönelik hazımsızlıklarını gözler önüne serdiğini söyledi.

"Belli ki AK Parti Kongresi'nde milletin teveccüh gösterdiği lidere gösterilen sadakat ve bağlılık, CHP’nin ve Kılıçdaroğlu’nun kimyasını bozmuş" diyen İnceöz, CHP'nin raydan çıktığını ve bugünden sonra hem muhalefete hem Gazi Meclis'e hem de millete her hareketiyle zarar verdiğini ifade etti.

İlknur İnceöz, "Grup toplantısında atılan sloganlarla Sayın Cumhurbaşkanı'mıza ve partimize yönelik ağır hakaretleri misliyle iade ediyorum. Cumhurbaşkanımıza ve milletimize yönelik hakaretler konusunda gerekli yasal başvurular yapılacaktır." ifadesini kullandı.

Anadolu Haber Ajansı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol