AK Parti'li Yetiş'ten Zaman'a yalanlama
Kendisi üzerinden AK Parti'ye zarar verilmeye çalışıldığını belirten Yetiş, "10 Nisan 2015 tarihli zaman gazetesinde ve web sitesinde Ahmet Dönmez imzalı “AKP, Nur sohbetine katılan milletvekillerini çizdi” başlıklı haberde ismimin de geçtiği iddialar tamamen asılsızdır.

AK Parti milletvekili olarak adaylık sürecinde yeniden listeye alınmama nedeni olarak nurcu olarak fişlendiğim ve bu nedenle liste dışı kaldığım ifade edilmiştir. AK Parti bir dava partisidir ve ben de bu davanın bir ferdi olarak her şartta partime hizmet etmekten gurur duyan bir insanım. Listelerin oluşturulması süreci tamamen parti yönetiminin bir tasarrufudur ve bu tasarrufa saygı duyuyorum. Listelerde yer bulamama nedeni olarak haberde geçen iddialarla benim üzerimden partime zarar verilmek amaçlanmıştır."
dedi.

 
"CEMAATLE BAĞIM OLMAMIŞTIR"
 
"Bu ülkenin yetiştirdiği diğer alimler gibi Üstat Bediüzzaman’a da saygı duyan, bireysel olarak kitaplarını okuyan biri olmakla birlikte hayatım boyunca hiçbir nur cemaati ile organik bir bağım olmamıştır. Dolayısıyla nurcu olarak fişlenmiş olmam da söz konusu değildir. Haberi yapan gazetenin en kısa sürede bu yanlışlığı düzeltmesini talep ediyorum."

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
YENMEZ 2 yıl önce

USTADIN ESERLERİNİ OKUYUPTA NURCU DENMESİNDEN KORKANLAR GERÇEKTEN OKMUŞMUDUR ACABA.BİRDE ZAMANIN YALANLADIĞI HAVUZ HABERLERİNİ YAZIN