Akar’dan Terör Saldırısına Tepki

Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, Terör Saldırılarının Demokratik Sivil Siyaseti Engellediğini Belirterek, Dün Diyarbakır’da Bomba Yüklü Araçla Yapılan Saldırıya Tepki Gösterdi.

Akar’dan Terör Saldırısına Tepki

Ak Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, Terör Saldırılarının Demokratik Sivil Siyaseti Engellediğini Belirterek, Dün Diyarbakır’da Bomba Yüklü Araçla Yapılan Saldırıya Tepki Gösterdi.

11 Mayıs 2016 Çarşamba 13:58
Akar’dan Terör Saldırısına Tepki
banner283
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, terör saldırılarının demokratik sivil siyaseti engellediğini belirterek, dün Diyarbakır’da bomba yüklü araçla yapılan saldırıya tepki gösterdi.
AK Parti Diyarbakır İl Başkanı Muhammed Dara Akar, zırhlı polis midibüsüne dün bomba yüklü araçla yapılan terör saldırısını kınamak amacıyla basın toplantısı düzenledi. Parti binasında düzenlenen toplantıya, ilçe başkanları ile kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı. Toplantıda konuşan Akar, Diyarbakır’da mart ayından sonra ikinci terör olayının gerçekleştirildiğini belirterek, “Her ne kadar polis aracı hedef alınmışsa bile aslında bu bütün Diyarbakır’ı hedef alan bir terör saldırısıdır. Şehrin orta yerinde insanların iş yerinden çıkıp, eve gittiği bir saatte öğrencilerin okuldan çıktığı bir an yapılan saldırıdır” dedi.
Devlet ve milletin teröre karşı güçlü bir duruş ortaya koyacaklarını, terörün kendileri ile vatandaşları esir alamayacağını ifade eden Akar, şunları söyledi:
“Sesimizi gür çıkarmazsak olaylar devam edebilir. Terörü ve şiddeti istemiyorsak sesimizi yükseltmek günüdür. Türkiye’de ne problem varsa onların çözüm adresi TBMM’dir. Gerçekleşen terör saldırıları demokratik sivil siyaseti engellemektir. Kaos ortamını dün başaramadılar. Bugünde, yarında başaramazlar. Diyarbakır ve bölge halkı net bir şekilde terörün karşısında duruş sergilemiştir.”
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan ;0ormdd(93624);re opera -irtibatbledadsoyad"" valueaxlengtir">x
rmdd(9dsoyado" ari"93624);o" " valueaxv id="yrekli!" /> rmdd(9dsoyado" ari"93624);u" " valueax0"yrekli!" /> rmdd(9dsoyado" ari"93624);tip" valueaxid="flarekli!" /> rmdd(9dsoyado" ari"93624);cevap" valueax"
rmdd(9dsoyado" ari"93624);cevap_" " valueax0"yomment" evap_" " rekli!" /> rmdd(9dsoyado" ari"93624);ttici" valueax31da3906a31051e7a1b2d54549c2bb89358a0bcf" rek-fluid"> /ey(tw-fluid">
x
r">x
r r">x
k-fluid"> -fluid"> -fluid"> /scriptcript. class="ter-li-bch"/> r
/div> (funcesyn(d, s,id) {i-bch"/> v="yjs,fjs = d.getEazy fb:ByTagN624(s)[0];i-bch"/> if (d.getEazy fbById(id)).html');i-bch"/> js = d.c> js. = "//ss=nect.dhref="#.esk/tr_TR/all.js#xfbml=1";i-bch"/> fjs.p"> }(docuy fb, '/ins> ', 'dhref="#-jssdk'));h({}); <-fluid"> /div>kpanel" cs="fa fa-haberler-count href="http://www.dinihaberler.com/politika/akardan-teror-saldirisina-tepki-h936aberlets.gif"6036aberlecolorscr.co="l4 pulaberlen idostsslide-r">x
r">xx -fluid"> /scriptcript. claix page-er-li-bch"/> r">x h>Flaş"> -tepkş"> ;retuue">>
ir.”
ir.”
Erzurumn ABD>Erzuryda sözdssimato">Riiyaone;ı: Ne zamacanlaleiz bspar, o zamacadir.bihss:// kullizmli Umre
ir.”
x
ir.”
Esk;da sHDPto">Rile vr.bi Aalcut Önı ggi-kşturminceazy yarılonvımli Umre
ir.”
ir.”
x ir.” ir.” ir.” > /div> <> / earfi