Bahçeli'den Cumhuriyet ve  Hürriyet'te sert tepki

Partisinin grup toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulunan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Cumhuriyet Gazetesinin yöneticilerine yönelik olarak gerçekleştirilen operasyonları değerlendirirken, Hürriyet'te İsmail Saymaz imzasıyla yayınlanan ByLock röportajına da sert tepki gösterdi.

"Kimin Bylock'çuysa deşifre edilsin, kim yardım ve yataklık yaptıysa gereği yapılsın" diyen Bahçeli, "ByLock ile gazetelerde röportajları yayınlanan ajan ve alçakların manipülasyonlarla FETÖ operasyonlarının sulandırılmak istendiği ortadadır. Gizlenmiş abi ve ablaların gizlendikleri delikten çıkarılması, FETÖ elebaşının ülkemize getirilmesi hükümetin tarihi görevidir" diye konuştu.

CUMHURİYET GAZETESİNE DE TEPKİ

Cumhuriyet Gazetesinin yöneticilerine yönelik gerçekleştirilen operasyonları da değerlendiren Bahçeli, "Adında Cumhuriyet olup Cumhuriyet değerlerine en çok zarar veren oluşumun medya özgürlüğüne sığınması gerçekçi değildir" dedi.

"Yayınlarıyla teröre destek veren dergi, televizyonların da tahammüle sınır olduğunu bilinmelidir" diyen Bahçeli, "Özgürlük demek maneviyata saldırmak demek değildir. Partimize yönelik yalan haberlerin merkezi olanlar önce zihniyetlerini gözden geçirmelidir. Terörizmle mücadelede herkese az ya da çok görevler düşmektedir" diye konuştu.


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol