Bakan Elvan hastaneye kaldırıldı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'tan sonra Bakan Lütfi Elvan da hastalandı

Bakan Elvan hastaneye kaldırıldı

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık'tan sonra Bakan Lütfi Elvan da hastalandı

19 Haziran 2014 Perşembe 20:49
Bakan Elvan hastaneye kaldırıldı
banner221
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, bu sabah katıldığı Afet ve Acil Durum Yüksek Kurulu Toplantısı'nda aniden rahatsızlanarak, Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
 
BİR GECE MÜŞAHEDE ALTINDA TUTULACAK
Aşırı yorgunluğa bağlı tansiyon düşüklüğü teşhisi konulan Elvan'ın, bir gece müşahede altında tutulacağı bildirildi.
Başbakan Yardımcısı Atalay'ın başkanlık ettiği Afet ve Acil Durum Yüksek Kurulu Toplantısı'na katılan Elvan, toplantının basına kapalı bölümünde rahatsızlandı. Baş dönmesi, mide bulantısı ve kusma şikayetiyle apar topar Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Elvan'a, aşırı yorgunluk nedeniyle tansiyon düşüklüğü teşhisi konuldu. Tahlil ve tetkikleri yapılan Elvan'ın genel sağlık durumunun iyi olduğu ancak bir gece müşahede altında tutulacağı bildirildi.
 
Geçen salı günü Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı fikri ışık da Sakarya'da katıldığı Türk Traktör Fabrikası'nın açılış töreninde kürsüde konuşma yaparken fenalaşmış; ambulansta ilk tedavisi yapılan Işık, daha sonra makam arabasıyla fabrikadan ayrılmıştı. Işık'ın yorgunluğa bağlı olarak tansiyonunun düşmesi sonucu rahatsızlandığı açıklanmıştı.
 
ÇELİK AMELİYAT OLMUŞTU
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik de Nisan ayında Şanlıurfa'da yaptığı bir dizi ziyaretin ardından fenalaşıp hastaneye kaldırılmıştı. Çelik, Soma'da 301 işçinin yaşamını yitirdiği maden faciası sonrasında neden Soma'ya gitmediğine ilişkin sorular üzerine, bazı sağlık sorunları yaşadığını açıklamıştı. Çelik, ayrıca 23 Mayıs'ta bağırsak delinmesi teşhisiyle acil olarak ameliyata alınmıştı.
 
Kaynak: AJANSLAR
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
imam 2014-06-19 23:32:45

Sayın bakanımıza acil şifalar diliyoruz

banner220