Bülent Arınç'tan haddi aşan sözler!

Bir üniversitede vereceği konferans iptal edilen Arınç, bu yolun baskıcı rejimlerin yolu olduğunu, özgürlük için mücadele edeceğini duyurdu.

Bülent Arınç'tan haddi aşan sözler!

Bir üniversitede vereceği konferans iptal edilen Arınç, bu yolun baskıcı rejimlerin yolu olduğunu, özgürlük için mücadele edeceğini duyurdu.

İsmet DEMİR
İsmet DEMİR
18 Mayıs 2016 Çarşamba 19:36
Bülent Arınç'tan haddi aşan sözler!
banner221
Koza İpek Holding Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek’in annesi Melek İpek’in elini öpmesi kendisine hatırlatıldığında "Melek İpek bir iyilik meleğidir. Elini öpmek suç değildir. Bugün olsa yine öperim. Elini öpen onlarca bakan ve milletvekili arkadaşımız var. Ama nedense onların görüntüleri ortada yok" deyip kendini savunan Bülent Arınç FETÖ’nün avukatlığına soyundu. 
"Melek annenin o bağışları nereden bulup da yaptığı, oğlu Akın İpek’in neden yurt dışına kaçtığı, trilyonluk 30 lüks arabayı nereden aldığı" konusunda soruları yanıtsız bırakan Arınç, PKK ve tüm terör örgütleriyle işbirliği içinde kendi partisini yakmak isteyen FETÖ’ye destek çıkmaya devam ediyor. 


Melek annesinin sadık çocuğu Arınç'ın yaptığı konferanslarda iktidara yüklendiği oranda iktidarı yıkmak için her tür kirli ilişkiler içerisine giren FETÖ/PDY hakkında ise tek söz etmemesiyle dikkat çekiyor. 


Turgut Özal Üniversitesi'nde vereceği konferansı iptal edilen Bülent Arınç, bu yolun “baskıcı rejimlerin yolu' olduğunu, özgürlük için mücadele edilmesi gerektiğini” duyurdu.

Arınç'ın bu açıklamalardan sonra alnına "Che Guevara" mı yoksa "hocaefendi"sinin resmi olan saç bandı takıp takmayacağı merak konusu oldu. 


Arınç’ın konferanslarının engelleyen yetkili makamlara vatandaşlardan büyük destek gelirken, Arınç’a ise "insanlar layık olduğu şekilde ağırlanırlar" düsturunca FETÖ ve sol medyadan destek geldi.


Arınç’ın konferansının engellenmesi sonrasında yaptığı açıklamanın tamamı:

 

Kaynak: Dinihaberler.com / Özel Haber

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 18.05.2016 19:41
Anahtar Kelimeler:
Bülent Arınç
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
el hak 2016-05-19 07:30:07

Yoksa bunun beyni ile demi oynadılar.yapma sayın arınç bile bile batila destek verme

banner220