Diyanet'in arabası Zerdüştlerin diline dolandı
Din Diyanet düşmanı Halkların Demokratik Partisi (HDP) abüsürt çıkışlarıyla dünya aleme rezil olmaya devam ediyor. Hak dinin bayraktarlığını yapan Diyanet gibi bir kurumu seçim beyannamesine koyarak hedefine alan Zerdüştlere, en anlamlı cevabı yıllar önce Üstad şöyle vermişti.

"Deden bile söndüremedi İslam'ın nurunu Sen mi söndüreceksin Ebu Cehilin torunu." 
 
-İŞTE HDP'NİN DÜNYAYA REZİL OLDUĞU BASIN AÇIKLAMASI-Halkların Demokratik Partisi 7 Haziran için seçim bildirgesini açıkladı.
 
HDP'nin seçim beyannamesinde yer alan "BİZ'ler her kimlikteniz" başlığı altında yer alan vaatleri Eş Genel Başkan Figen Yüksekdağ açıkladı. "Diyanet İşleri Başkanlığı'nı kaldıracağız" diyen Yüksekdağ'ın konuşması sırasında araya giren Selahattin Demirtaş, gülümseyerek "Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in makam aracını ne yapacağız?" diye sordu. Demirtaş'ın 1 milyon lira olduğu söylenen makam aracıyla ilgili yaptığı bu gönderme salonu kahkahaya boğdu. Yüksekdağ ise Demirtaş'a ''Cemevine bağışlayacağız" yanıtını verdi.
 
 
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ali 2 yıl önce

Zerduslerin fikri bu dir

Avatar
Müftü 2 yıl önce

Yuuuuuuh

Avatar
ahmed 2 yıl önce

arkadaş ne makam aracıymış ya sanki kendileri inek arabasıyla geziyorlar ya sanki papa eşek arabasıyla halkı selamlıyor arkadaş sen anlamadın mı bunların derdi araba maraba değil din din efendileri olan din düşmanlarına akıllarını ruhlarını kiraya verdikleri için konuşuyorlar bin yıldır islamın bayraktarlığını yapan bu milletin kutsalını ne ebu cehiller ne zındıklar yani bu işin ağa babaları kaldıramadıda senin ağzına mı düştü ey insan şekline bürünmüş şahıs

Avatar
poy 2 yıl önce

adi herifler sizinde chp gibi aleviağırlıklı laik bi devlet kurmak istediğinizi biliyordum ben. Mehmet görmezin arabasını cemevine bağışlayacakmış. ben camiye bağişlardım. ama diyanet işleri başkanını da seviyorum. hediyeye icabet etmek sünnettir. hocamızda almıştır.

Avatar
ebu cehillere cevap 2 yıl önce

ebu cehilin torunları her zaman güzel konuşayım derken.ağızlarından din diyanet düşmanlığını kaçırıyorlar.hdp oy vermiş kürt müslanlar.chp oy ver miş ulusalcıyım diyenlereuyanık olmalrını oylarıyla bunlara fırsat vermemelerini ve yüce allaha dua ediyorum.diyanet olmasa,gördünüz parelelci dedikleri örgütleri.memleket ırak ve süriye gibi olur.allah fırsat vermesin

Avatar
fatih 2 yıl önce

siz kimsiniz diyanet'i kaldıracaksınız.

Avatar
muhammed 2 yıl önce

cemevine bağışlama törenine nimetullah müftünüzüde çağırırsınız artık

Avatar
Osmanlı 2 yıl önce

Dindenden nasibini almayanlar her şey beklenir