Hüseyin Aygün'ün o sözleri mahkemelik oldu

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün’ün Twitter hesabı üzerinden başörtüsüne yönelik hakeratamiz sözleri mahkemelik oldu.

Hüseyin Aygün'ün o sözleri mahkemelik oldu

CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün’ün Twitter hesabı üzerinden başörtüsüne yönelik hakeratamiz sözleri mahkemelik oldu.

01 Ekim 2014 Çarşamba 12:06
Hüseyin Aygün'ün o sözleri mahkemelik oldu
banner221

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4’üncü sınıf öğrencisi olan Sezer Baylan, CHP Tunceli Milletvekili Hüseyin Aygün’ün 26 Eylül tarihinde twitter hesabı üzerinden yazdığı, “Davutoğlu adlı IŞİD sever 9 yaşındaki çocuğa takılan türbana, gençlerin kıyafetine karışmamak lazım demiş.

Beyefendi IŞİD’in kılıçla yaptığını yönetmelikle yapıyor. Irak kafakoparan yoldaşlarına, Türkiye ise senin gibi Seleficilere kalmaz, direniriz kuşkun olmasın. Türbana hiçbir zaman saygı duymadım, asla da duymam, Arap erkek egemenlerinin kadını aşağılama aracıdır türban, Arap erkekleri 7. yüzyılda 9 yaşındaki kızları koynuna alıyordu. Şimdiki Türk IŞİD’çiler 9 yaşındaki çocukları türbana sarıyor, 7. yüzyıldan 21. yüzyıla aynı mantık” sözleri hakkında Akhisar Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Anahtar Kelimeler:
DiyanetDinihaberler
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
KARAMAN 2014-10-02 15:14:37

GERÇEK ŞU Kİ,BU SÖZLER TALİHSİZLİKTİR...ELBETTE BU SÖZLERE CEVAB VERİLMELİDİR VE DE SAHİBİNE HADDİ BİLDİRİLMELİDİR....İNANANLARINDA BİR TEPKİSİNİN OLDUĞUNU BU ZAT BİLMELİDİR...BAŞKALARININ İNANÇLARINA SAYGIYI BU KİŞİYE EN İYİ BİR ŞEKİLDE KAMUOYU EN GÜZEL BİR ŞEKİLDE ÖĞRETMELİDİR....DURUP DURURKEN DÜNYALIK MENFAAT İÇİN,İNKAR İÇİN BU ÇEŞİT SÖZLERİN SAHİBİNİN ANLADIĞI DİLDEN KONUŞMALARINA BİR BİR HATTA DEVAMLI BİR ŞEKİLDE KARŞI DURUŞ SERGİLENMELİDİR....İNANÇLAR ZAMANLA VE DE MEKANLA SINIRLANDIRALAMAZLAR...HER ZAMAN VE HER YERDE GEÇERLİDİRLER....ET ZAT!...SENİN KAFANDAKİ KANAAT,DÜŞÜNCE VE İNANIŞLARA HERKES SAHİP OLACAK DEĞİLDİR,HATTA USLÜBUNUZ ÇO0K KÖTÜDÜR VE DE HATTA BÜTÜÜN HERKESİ TEHDİT EDER Bİ USLÜBUNUZ VAR...LÜTFEN BUNLARI DÜZELTİN...

banner220