İşte Ak Parti'nin son oy oranı
Başbakan Ahmet Davutoğlu, dünya finans sektörünün kalbi olan New York'ta en büyük yatırımcılar ile bir araya geldi ve 7 Haziran seçimlerinde iktidarın değişmeyeceği mesajını verdi. Davutoğlu, AK Parti'nin oylarının yüzde 48-52 bandında olduğunu söyledi. 
 
EN YAKINI YÜZDE 22-25:

Bizim 7 Haziran'da seçimlerimiz var. Bizim alacağımız oy anketlere göre yüzde 48-52 arasında değişirken en yakın takipçimiz muhalefet partisinin oyları yüzde 22-25'lerde. 
 
İSTİKRAR MESAJI:

Türkiye'deki siyasi istikrar konusunda kimsenin endişesi olmasın ve zaten yok. Bugün mali pozisyonumuz, çok sağlam bir kamu maliyesi bilançomuz var... Bütçe yönetimi açısından hiçbir sıkıntı yok. 
 
TARİHİ DÖNÜM NOKTASI:

Geçen cumartesi tarihi bir gündü Türkiye için. Terör faaliyetlerinin durması ile ilgili önemli adımlar atıldı. Terör faaliyetleri Türk ekonomisine son 30 yıldır çok büyük bir zarar verdi ve silah bırakma çağrısı yapıldı. Türkiye'deki tüm terörist gruplar için... PKK silah bırakacak bu tip faaliyete devam etmeyecek bu tarihsel bir dönüm noktasıdır. 
 
 
Anahtar Kelimeler:
Başbakan Ahmet Davutoğlu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ahmet 2 yıl önce

sayın başbakanım fahri kuran kursu hocaları ve vekil imamlar sizden haklarının verilmesini talep ediyor.tam ay çalışıp 7 gün ssk yapılması ne islami nede vicdani açıdan bakıldığında çok rahatsız edicidir.kuran öğretenler böyle bir muameleye maruz kalmaması gerekir