Kılıçdaroğlu sapla samanı karıştırdı!
DiNiHABERLER.COM / ANALiZ


Kılıçdaroğlu konuşmasında Diyanet İşleri Başkanını eleştirdi.

Türkiye'de 70 ilden IŞİD terör örgütüne katılan gençlerimiz var. Bu atmosferi kim yarattı, kim yönetiyor bu ülkeyi. Soru sorulduğu zaman bilim gelişir, insanlık yükselir. İlim Çin'de bile olsa gidip öğrenin diyor bir büyüğümüz.
Şu soruyu da sormamız lazım bir inanç uğruna camiyi bombalıyorsun, masum insanları öldürüyorsun ve kendini müslüman olarak tanımlıyorsun. Bizim öğrendiğimiz Müslümanlık böyle değil. Peki Diyanet ne yapıyor? Kendi vatandaşlarımıza müslümanlığı anlatamıyorsun" dedi. 

İslam dinine verdiği zarardan bihaber Kılıçdaroğlu, aklını peynir ekmekle yemiş olacak ki Diyanet'in çalışmaları görmezden geldi. Diyanet İşleri Başkanlığı son on yılda çok önemli mesafe kaydetmiştir. Bunu göremeyecek kadar basiretsiz birisi varsa o da kılıçdaroğlu'dur.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
kerim tunç 12 ay önce

1923 yılından 1980 li yıllara kadar bu milleti dinsizleştirmek için ellerinizden geleni yaptınız.irtica,şeriat ve dolayısıyla irticacı ve şeriatçı diyerek insanları inim inim inlettiniz.şimdi ise diyaneti suçluyorsunuz.diyanete en büyük ihaneti zamanında sizler yaptınız.diyanet işleri başkanlığını o kadar işlevsiz bir hale getirmiştiniz ki,diyanetle herhangi bir müdürlüğü bir tuttunuz.sonrada bu gün gelmişsiniz diyanet insanlara dinini anlatamıyor diye suçluyorsunuz.28 şubatın diyanete ve dindarlara yaptığı tahribatı 10 yıllarca sonra bile tamir edemezsiniz.bu darbeleri yapanlar,sizin zihniyetinizde olanlardır.

Avatar
selman 12 ay önce

senin öğrendiğin müslümanlığın bizim dinimizde yeri yokki zaten :)

Avatar
Klcd kovalayan 12 ay önce

Peygamberimiz Efendimizden bahsederken sıradan birinden bahseder gibi bir büyügumuz diyor. Tam sığır.