Şehit Savcı Kiraz için HDP'den skandal açıklama

HDP'den Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesine yönelik ilk açıklama geldi.

Şehit Savcı Kiraz için HDP'den skandal açıklama

HDP'den Savcı Mehmet Selim Kiraz'ın şehit edilmesine yönelik ilk açıklama geldi.

01 Nisan 2015 Çarşamba 12:26
Şehit Savcı Kiraz için HDP'den skandal açıklama
banner221

Eli kanlı parti'den skandal açıklama....

Dün Çağlayan Adliyesi'nde yaşanan rehine krizi sonrası DHKP-C'li teröristlerin Savcı Mehmet Selim Kiraz'ı şehit etmesi olayı ile ilgili HDP'den ilk açıklamayı HDP Mersin milletvekili Ertuğrul Kürkçü yaptı.
 
Yorum yapmanın erken olduğunu söyleyen Kürkçü, şunları kaydetti:
 
"YAŞAM HAKKINA OLAN SAYGISIZLIK"
 
"Olayın ayrıntılarına henüz tam vakıf olamadığımızı düşünüyorum, o yüzden bir yorum yapmak istemiyorum, yorum için erken olduğu kanaatindeyim. Henüz, sağlıklı ve doğru bilgiye sahip olmadığımız noktalar var, sadece şunu söyleyebilirim; bu durum hiçbir can kaybı olmadan da sonuçlanabilirdi Dolayısıyla ortaya çıkan bütün sonuçlar doğrudan doğruya, hükümetin, emniyetin krizi yönetme beceriksizliği ve yaşam hakkına olan saygısızlığıyla doğrudan doğruya ilgilidir."
 
"OPERASYON BAŞARISIZDIR"
 
"Başarılı bir operasyonda hayatı tehdit altında olan insanın hayatı kurtarılmış olur, herkes öldüğüne göre operasyon başarısızdır."
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
yangınvaaaar 2015-04-01 16:54:32

Pes vallahi bu ne pişkinlik bu ne haddini bilmezik yangını çıkaran siz ve aveneleriniz sönmemesi için üzerine benzin döken siz yangın vaaaaaar diye ortalığı yıkan yine siz ne diyim "Zulm ile abad olanın ahireti berbad olur"

Avatar
RAMAZAN 2015-04-01 17:53:26

yav bu adamlar ne arsız yüzsüz bunlara birgün hak ettikleri dersi vermedikçe böyle küstahça konuşmaya devam edecekler anlaşıldı. ALLAHIM sen yardımcımız ol.

banner220