Aydın Diva-Sen unutmadı‏

Diyanet ve Vakıf Çalışanları Sendikası (Diva-Sen) Aydın İl Başkanlığı, 2013 hafızlık yarışmasında bölge ikincisi olan üyesini unutmadı.

Aydın Diva-Sen unutmadı‏

Diyanet ve Vakıf Çalışanları Sendikası (Diva-Sen) Aydın İl Başkanlığı, 2013 hafızlık yarışmasında bölge ikincisi olan üyesini unutmadı.

24 Nisan 2014 Perşembe 23:51
Aydın Diva-Sen unutmadı‏
banner221

Türkiye genelinde her sene yapılan hafızlık yarışmalarının 2013 yılındaki Ege Bölgesi seçmeleri Uşak ilinde gerçekleştirildi. Bölgede bulunan on ilden hafızlar katıldılar hafızlık yarışmasına. AYDIN İlinden de Aydın Merkez Yavuz Sultan Selim Camisinde görevli genç hafızlardan, İmam-Hatip Bünyamin AŞÇI katıldı.

Bir dizi Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri düzenleyen DİVA-SEN Aydın İl Başkanlığı, tüm görevlileri davet ettiği yemekli programda Ege Bölgesi ikincisi olan, üyesi ve İl Eğitim ve Sosyal İşler Sekreteri Bünyamin AŞÇI ya başarısından dolayı plaket verdi.

Programa Aydın Büyükşehir İl Müftüsü Sayın Ömer KOCAOĞUL, Merkez Efeler İlçe Müftüsü Sayın Salih AKCAN ve İl Vaizi Sayın Ahmet TOMBALAK Beylerde katıldılar.

Plaketi Efeler İlçe Müftüsü Salih AKCAN ın elinden alan Bünyamin AŞÇI mutlu olduğunu belirterek Müftü'ye teşekkür ettiler.

Kısa bir konuşma yapan İl Müftüsü Ömer KOCAOĞUL ise programı tertip eden Diyanet ve Vakıf Çalışanları Sendikası yetkililerini  kutlayarak; ‘’Güzel program,sizleri tebrik ediyorum. Bu tarz programların yapılmasından yanayım. Sizlerin böyle bir arada bulunuyor olmanız gücümüze güç katıyor. Burada bir hususu da itiraf etmek istiyorum ki, bana göre o yarışmanın bölge birincisi Bünyamin Hoca olmalıydı, ama olmadı. Arkadaşımız oldukça kabiliyetli. 2014 seçmelerinde kendisinden daha iyi dereceler bekliyoruz’’ dedi.

Daha sonra söz alan DİVA-SEN Aydın İl Başkanı Necmettin TUFAN; ‘’Hafızlık seçmelerine, Aydın’ı temsilen il birincisi olarak iştirak eden Bünyamin AŞÇI hocamızın bölgesel yarışmada, diğer hafızların arasından ikinci olarak çıkması bizleri hem sevindirmiş  hem de gururlandırmıştır. Biz hocamıza inandık ve güvendik. İleriki yarışmalarda daha iyi neticeler alacağını umuyoruz. Desteklerimiz ve dualarımız onunla. Diva-Sen İl Yönetim Kurulu olarak başarısının önemsenmesi lazım geldiğine inanarak kendisini plaketle taltif etmeyi uygun gördük. Yanındayız. Sağ olsun, O da bizim yanımızda. Çalışmalarımıza destek sağlıyor. Faal ve çalışkan. Kendisini tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz’’ diyerek, böyle yoğun bir haftada kendilerini yalnız bırakmayıp programa katılan İl ve İlçe Müftüsüne ve de davetlilere teşekkür etti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner261

banner260