''Hainlerin Gözleri Kör, Dilleri lal, elleri tutmaz olsun''

Tüm Memur-Sen ve Diva-Sen Genel Başkanı Hüseyin DEMİRCİ son günlerde yaşanan şiddet olayları hakkında basın açıklamasında bulundu.

''Hainlerin Gözleri Kör, Dilleri lal, elleri tutmaz olsun''

Tüm Memur-Sen ve Diva-Sen Genel Başkanı Hüseyin DEMİRCİ son günlerde yaşanan şiddet olayları hakkında basın açıklamasında bulundu.

09 Ekim 2014 Perşembe 15:46
''Hainlerin Gözleri Kör, Dilleri lal, elleri tutmaz olsun''
banner283
Hüseyin DEMİRCİ Mesajında:

1071 Malazgirt Zaferi ile kapılarını İslam’a açan Anadolu, yeryüzünün cenneti ve fiziki konumu itibariyle de dünyanın kilit noktasında bulunması münasebetiyle, kıtalara sahip olma arzusunu taşıyanların iştahlarını kabarttığından sürekli iç kaos çıkarmak isteyenlerin oyun alanı haline gelmiştir.

Hain güçler bir zamanlar sağcı-solcu diyerek kardeşi kardeşe vurdurdular. Daha sonra Alevi-Sünni ayırımı oluşturmak istediler. Şimdi de Türk-Kürt ayrımı yapmak suretiyle bu cennet vatanı bölüp parçalayıp süfli emellerine nail olmanın hevesindeler. 1.Dünya savaşı sonrasında kendi aralarında Anadolu’yu pay eden haçlı güruhu, gelişmiş silahları olmadığı halde imanlarıyla mukavemet gösteren yiğitleri karşılarında görünce arkalarına bakarak geldikleri gibi gidişlerinin intikam acısını çıkarmanın peşindeler. Ancak daha kötüsü, kalleşlerin emir eri olmak suretiyle vatanını milletini perişan eden hain eller maşalıklarına devam etmektedir. Hemen yanıbaşımızda bulunan komşu ülkelerde yanan ateşin aynısını ülkemizde de yakmak isteyen sözüm ona gözü dönmüş maşalar, kamu mallarını yağmalayıp, masum halkın arabalarına, iş yerlerine ve evlerine zarar vererek ne yapmaya çalışıyorlar? Sokakları savaşalanına çevirenler, anaların yüreklerini dağlayıp gözyaşlarını akıtanlar, necip milletin hürriyetlerini ellerinden alanlar neyin peşinde olduklarını ne zaman anlayacaklar? Çanakkale’de, Dumlupınar’da, Sakarya’da koyun koyuna yatan ataların evlatları neden bu hallere düştü?
Kan toplayan aracı yakmanın kime faydası oldu ve olacak? Kürtlerin hakkını savunduğunu söyleyip, Kürt kardeşlerimizin iş yerlerine kilit vuranlar, yine Kürt kardeşlerimizin istifade edeceği yol ve köprü yapımında çalışan işçileri kaçırıp iş makinelerini ateşe verenler, okul yakanlar, yeni yapılan Acil servisi yakarak kullanılmaz hale getirenler kime hizmet ettiklerini biliyorlar mı acaba? Doğurdukları terör örgütlerini şimdi durdurmada zorlananlar, 21.asırda insanlık suçu işlemiyorlar mı? Binlerce kilometre ötelerde gelerek İslam beldesi olan toprakları kan gölüne çevirenlerle kol kola giren kalleşler bu oyunun ne zaman farkında olacaklar?

Hâlbuki Kürt-Türk, Laz-Çerkez bir anadan dünyaya gelmiş gibi kardeş olmanın inancıyla Kurtuluş Savaşı mücadelesini beraberce verdiler. Birbirlerinden kız alarak akraba oldular. Aynı sofrada yemek yediler. Aynıarabalara bindiler ve aynı ibadethanelerde diz dize omuz omuza ibadet ettiler. Çükü Hucurat suresinde beyan edilen “Ey insanlar, biz sizi bir erkek ve bir dişiden yarattık. Daha sonra birbirinizi tanımanız için kabilelere böldük”ayetine iman etmişti bu millet.
Ancak şu bilinmeli ki; kim ne yaparsa yapsın bu Necip milleti kardeş savaşına sürükleyemeyeceklerdir. Bu kaos ortamında milletimizin sağ duyusu galip gelecektir. Yapılan bütün kışkırtıcı faaliyetler vatan ve mukaddesat sevdalılarının göğüslerinde eriyecektir.

Bu sebeple Tüm Memur-Sen Konfederasyonu ve Diva-Sen ailesi olarak aziz milletimizi sükûnete, sağduyulu ve metin olmaya davet ediyoruz. Birlik ve beraberliğimize zül getirecek bütün davranışlardan uzak olmalarını,olası tüm provokasyonlara gelinmemesini ve kötü niyetli çapulculara meydan verilmemesini istiyoruz.

HAİNLERİN GÖZÜ KÖR, KALLEŞLERİN DİLİ LAL, MAŞALARIN ELİ TUTMAZ OLSUN.   Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.