Kocaeli Diyanet-Sen üyeleri Diyanet'e sahip çıktı!

DİYANET HABER- İzmit'te, Diyanet-Sen Kocaeli Şubesi üyeleri, Kocaeli Müftülüğü önünde toplanarak Diyanet İşleri Başkanlığı'na destek verdi.

Kocaeli Diyanet-Sen üyeleri Diyanet'e sahip çıktı!

DİYANET HABER- İzmit'te, Diyanet-Sen Kocaeli Şubesi üyeleri, Kocaeli Müftülüğü önünde toplanarak Diyanet İşleri Başkanlığı'na destek verdi.

20 Ocak 2016 Çarşamba 13:59
Kocaeli  Diyanet-Sen üyeleri Diyanet'e sahip çıktı!
banner221
Grup Sayfamız için

İzmit'te, Diyanet-Sen Kocaeli Şubesi üyeleri, Kocaeli Müftülüğü önünde toplanarak Diyanet İşleri Başkanlığı'na destek verdi.

Diyanet-Sen Kocaeli Şube Başkanı Selami Tarcan, Diyanet İşleri Başkanlığı'na saldırı dilini kullananları iyi niyetten yoksun olarak nitelediklerini belirterek,
"Sapkın, çarpık, yorum ve değerlendirmeler, topluma Diyanet İşleri Başkanlığı'nın görüşü olarak takdim edilemez" dedi.

Diyanet-Sen Kocaeli Şubesi yöneticileri ve üyeleri Kocaeli Müftülüğü'nün önünde toplandı. Yaklaşık 30 kişi, 'Türkiye Diyanetsiz olmaz', 'Diyanetine sahip çık' dövizleri ile Diyanet İşleri Başkanlığı'na destek oldu.

Diyanet-Sen Kocaeli Şubesi Başkanı Selami Tarcan yaptığı açıklamada, şöyle dedi:
"Ümmet coğrafyasına hizmet eden, mazlum, çaresizlerin imdadına yetişen, iman ve hakikat ölçülerini her alanda ve herkese hatırlatmaya çalışan Diyanet İşleri Başkanlığımıza yapılan acımasız saldırılara karşı olduğumuzu tek dil ve söylemle dünyaya duyurmak için bir aradayız. Diyanet'e dair saldırı dilini kullananları, iyi niyetten yoksun, ön yargılı insanlar olarak niteliyoruz. Sapkın, çarpık, yorum ve değerlendirmeler, topluma Diyanet İşleri Başkanlığı'nın görüşü olarak takdim edilemez. Diyanet bu ümmet coğrafyası için tek umuttur. Bu umut biterse dünya coğrafyasındaki mazlumlar çaresizliğe itilir."

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner220