Memur-Sen ve Diyanet-Sen'den  Müftü Kırgız’a Ziyaret
Memur Sen ve Diyanet Sen Kula Temsilcisi Ali Osman Sönmez ile sendika üyeleri Kula’nın yeni Müftüsü Kamil Kırgız’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Afyon Sinanpaşa Müftülüğünden Kula Müftülüğüne atanarak görevine başlayan Kamil Kırgız’ı ziyaret eden Kula Memur-Sen ve Diyanet-Sen Temsilcisi Ali Osman Sönmez ile sendika üyeleri, Kırgız’ın yeni görevinin hayırlı olmasını temenni etti.

Kula Müftüsü Kamil Kırgız’a Kula ve sendikaları hakkında bilgiler veren Sönmez, sendika olarak her zaman müftülüğün ve din görevlilerinin yanında olduklarını belirterek şunları söyledi: "Afyon Sinanpaşa Müftülüğünden Kula Müftülüğüne atanan Kamil Kırgız hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Sendika olarak bugüne kadar yapılan din etkinliklerinde her zaman müftülüğümüze destek olduk. Bundan sonra da Kula Müftülüğü ile sendikalar olarak ortak çalışarak nice etkinliklere imza atacağız. Tekrardan Kula Müftümüzün yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eder hocamızın yeni görevinde başarılar dilerim." Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kula Müftüsü Kamil Kırgız ise, "Görevimizin sorumluluğu bilinciyle kulaya geldim.Tüm görevlilerimizle halkımıza hizmetlere kaldığı yerden en güzel şekilde tamamlamayı el birliği gönül birliği içinde yürüteceğiz." diyerek ziyaret için teşekkür etti.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol