Türkiye Diyanet-Sen'in Seçimine Kilitlendi

Diyanet'i kim temsil edecek?

Türkiye Diyanet-Sen'in Seçimine Kilitlendi

Diyanet'i kim temsil edecek?

27 Şubat 2015 Cuma 11:21
Türkiye Diyanet-Sen'in Seçimine Kilitlendi
banner221
 
Anlamlı bir gün olan 28 Şubat’da demokrasi şöleni yaşanacak sloganlarıyla yola çıkan Diyanet-Sen’de kazanan Diyanet-Sen olacak vurgusu yapılıyor. Seçimin kaybedeni yok, kazananı Diyanet-Sen’dir açıklamalarını yapan Diyanet-Sen yönetimi Mehmet Bayraktutar’ın davetiyle bir araya geldiler. Kardeşliğimizin tesisi için bu seçimde  kaybeden yok kazanan Diyanet-Sen’dir ifadelerinin sürekli dile getirildiği bu önemli buluşma aynı zamanda sendikacılık tarihinde bir ilk olma özelliği taşıyor. Din görevlilerine yakışanda budur ifadesini dile getiren deleğeler  ayrılıkların yaşandığı, kırgınlıkların olduğu bir Diyanet-Sen yerine derdi millet olan erdemliler hareketine yakışır bu durum yarınlarımız için umut ışığı olma yönünde önemli bir adım olarak görülüyor ifadelerini kullandılar. 
 
Seçimden dolayı görüşüne başvurduğumuz Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar Biz  Diyanet-Sen’in hizmet yolunda birer hizmetkarız öncelikle takdir Allah’ındır. Bugün arkadaşlarımızla bir araya gelirken bir birimize başarılar dileyerek kazananın Diyanet-Sen olması yönünde temennilerde bulunduk. Bize yakışan duruş bu olmalıdır. 28 Şubat’ın kara izleri olan post modern darbesi Diyanet-Sen’in demokrasi şöleni olacaktır. Bu seçimin kazananı bellidir, Kazanan Diyanet-Sen’dir ifadelerini kullandı.
 
Bizlerde Dinihaberler.Com ekibi olarak topluma örnek olan bu duruştan dolayı Diyanet-Sen yarışında  olan bütün Başkanlarımızı kutluyor ve KAZANAN DİYANET-SEN OLDU DİYORUZ.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
imam 2015-02-27 22:04:50

3. genel başkan adayı ömer tutuşu yok mu sayıyorlar? onlar yok sayabilirler ama önemli olan delegenin vereceği kararın ne olacağı.

Avatar
geel keyfim 2015-02-27 22:24:44

diyanet çalışanlarına ne kazandırmışlar hiç gel keyfim gel hesabı toplu görüşmelerde diyanet personelini değil öğretmenleraz ücret aldığı için memur sen öğretmenlere çalışmıştı

Avatar
imam 2015-02-28 06:50:13

bu seçimin ardından yeni bir sendikamızda kurulur diyorum demedi demeyin bayrak tutar birşekilde seçimi kazanır ve kazanırsa diyanet sen kaybeder

banner220