Süleymancıların artık bir Ascot'u var!

Mavi takkeli Süleymancıların bir Ascot'u var!

Süleymancıların artık bir Ascot'u var!

Mavi takkeli Süleymancıların bir Ascot'u var!

Erdi KARADENİZ
Erdi KARADENİZ
22 Eylül 2016 Perşembe 08:42
Süleymancıların artık bir Ascot'u var!
banner221
DiNiHABERLER.COM / öZEL

“Süleymancılar CIA’nın kontrolünde mi?


Süleymancılar bu Cuma’da camiye gelmediler!

Süleymancılara kabir soruları!” başlıklı yazılarımıza cevap vermek yerine Süleymancılar çözümü, IP numaralarımıza saldırmakta buldu. Takipçilerimizden aldığımız dönütlere göre Amerika, Fransa, Almanya, Suudi Arabistan ve Hollanda’da sitemize erişimlerengellendi. 

Yetmedi, facebook hesaplarımıza saldırdılar ve saldırmaya da devam ediyorlar. Şuan itibariyle sitemiz yine saldırı altındaCEVAP VERMEK YERİNE ERİŞİM ENGELİ

Baktılar ki susmuyoruz çareyi haberi engellemekte buldular. Haberlerimizde hakaret, çarpıtma, tehdit, şantaj gibi kişilik haklarına saldırı babından hiçbir şey yokken ilgili mahkemenin nasıl olup da erişim engeli kararı verdiğini elbette sorgulayacağız. 

Haberimizin amacı, İslam üzerinden bu milletin kandırılan çocuklarının zihninin istismar edilmesi, velilerin ve dini duyarlılığı olan vatandaşların uyarılması, İslam’a aykırı bir şekilde verilen eğitim sonucunda halkın birbirine düşman edilmesine bağlı kin ve nefret duygularını tahrik eden bu yapıya karşı halkı bilinçlendirmekten başka bir şey değildi. 


İNHİRAFÇI HER CEMAAT GİBİ MİLLETİN DEĞERLERİNE SALDIRI

Devletin ve milletin birlik ve beraberliğinin teminatı Diyanet, İlahiyat ve İmam Hatiplere karşı milletin çocuklarını kışkırtan bu cemaate, gittiği yolun yanlışlığına dair bir ikazdı.

İşin tuhafı “Mavi takkeliler liderine kavuştu” haberimize de Süleymancılar erişim engeli kararı çıkarmışlar.

Sağlık olsun!

Onlar haberlerimizi engelledi diye biz kendilerini sorgulamaktan vazgeçecek değiliz.

Cemaatin lideri kim ise kamuoyuna tercüman olarak haberleştirdiğimiz konularda bir açıklama yapması bir zorunluluktur.

SÜLEYMANCILARIN ARTIK BİR ASCOT’U VAR

Özellikle de aile şirketine dönüştürülen cemaatin başına getirilen Alihan Kuriş’in “ne şekilde, kimler tarafından ve hangi özelliğine binaen lider yapıldığı” konusunda kamuoyu açıklama bekliyor. 

Son aldığımız haberlere göre Alihan Kuriş’in atlarla arası bayağı iyi imiş. 

Bu güne kadar sorduğumuz hiçbir soruya cevap vermeyen Alihan Kuriş’in hiç olmazsa bu konuda bir açıklama yapması en büyük arzumuz. Hem kendileri adına açıklama yapan Süleymancıların Fuat Avni’si şu çokbilmiş Mehmet Fahri Sertkaya’nın hesabına göre dünyada 100-150 milyon Süleymancı varmış. 

Bu kadar büyük kitlenin başına gelen bir insanın sesini soluğunu duymak, cemaatin hakkı olsa gerek. 

Evet, Süleymancı cemaati ve Alihan Kuriş!

“Ascot” adlı yarış atı Alihan Kuriş’e ait mi değil mi?Malum yarış atlarının fiyatı 80 bin ile 300 bin arasında değişiyor. Alihan Kuriş’in Ascot’u kaç lira?

Alihan Kuriş bu atın bakımı için aylık kaç lira ödeme yapıyor? 


Süleymancılar bundan sonra Ascot’un birinci gelmesi için dua seansları yapacak mı?

Obora’s Thyson adlı atın sahibi Tuna Kuriş de aileden mi?

Hani herkesin hobisi fobisi kendine de “Biz kimsesizlere bakan bir cemaatiz. Biz kuru ekmek yiyen Peygamberin ümmetiyiz. Yurdumuzda kalan öğrencilere kendimiz ne yiyor ve içiyorsak onu yedirir içiririz” deyip milletten para toplayan bir cemaatin liderini sorgulamak elbette en doğal hakkımız…

Kendi yediğinden yedirip, kendi giydiğini müntesiplerine giydirecek kadar doğal olan bir cemaatin lideri, sahip olduğu Ascot’tan öğrencilerine ve müntesiplerine de Ascot almayı düşünüyor mu?

Sakın ha! “Ata binmek sünnet…” falan deyip işin içinden çıkmayın. Bizim buralarda ata binme sünneti 2-3 bin liraya da icra edilebiliyor.

Bilmiyorsanız bizden söylemesi… 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Son Güncelleme: 24.12.2016 16:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
süleymanlı 2016-09-22 13:55:17

bir insan zekatını veriyorsa onun hiç bişeyine karışamazsın tabi komünist bi gavur değilsen

Misafir Avatar
uyan müslüman uyan 2016-09-24 17:59:44 @süleymanlı

ne saçma bir mantık, süleymancılık dinin neresinde var ? bunlar cumaya camiye bile gelmiyorlar. ele geçirdikleri yerlere kendilerinden başkasını sokmuyorlar.

Beğenmedim! (12)
Misafir Avatar
dünya bunlara güzel 2016-09-23 17:04:44 @süleymanlı

bir de süleymancı para toplayıcıların bindiği arabaları görseniz !

Beğenmedim! (12)
Misafir Avatar
Allaha sığındık 2016-09-23 15:39:54 @süleymanlı

bunların şerrinden herkes korksun. fetöcülerden daha sinsi bir örgüt.

Beğenmedim! (10)
Misafir Avatar
yola devam 2016-09-22 16:36:13 @süleymanlı

süleymancıklar siteyi engellemeye çalışıyorlar ama hakikat güneş gibidir balçıkla kapatamazsınız.

Beğenmedim! (17)
Avatar
hacda bile süleymancılık yaptılar 2016-09-22 11:58:03

admin kardeşim...bu sene arafatta mehmet görmez hocamızın duasını ve diyanetin tüm hacılarımıza yönelik programını kendi çadırlarında dinletmemek için alternatif sistem kurdular... bu adamlar islama değil süleymancılığa hizmet ediyorlar... üstelik diyanet işleri tarafından görevlendirilen kafile başkanları ve din görevlilerine görev yaptırmamak için her türlü rezil yolu denediler...

Misafir Avatar
çocuklarımızı koruyalım 2016-09-23 14:15:03 @hacda bile süleymancılık yaptılar

bunların fetöden farklı bir tarafları yok ki, bir dönem mesut yılmaz için adam adama markaj yapıp 28 şubatçılara oy topluyorlardı. mürşidi olmayan bir yapı, uzak durmak bir kıl dahi kaptırmamak lazım.

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
hele hele 2016-09-23 13:28:44 @hacda bile süleymancılık yaptılar

reddiye nikli şahıs altınoluk şirketinin çadırlarına ses geldi ama biraz zayıftı. süleymancıları savunacağım diye kendini açığa verme !!!

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
malumun ilanı 2016-09-22 23:32:29 @hacda bile süleymancılık yaptılar

süleymancılar yine şaşırtmadı...anlaşılan kendi çadırlarına giden hatlarla beraber diğer şirket çadırlarının da ses sistemini kesmişler.

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
reddiye 2016-09-22 15:44:31 @hacda bile süleymancılık yaptılar

kardeşim eleştireceksen tutumlu bir eleştiri yap bu yıl diyanetin vakfe duası sadece süleymanlıların çadırında değil hiçbir özel şirketin çadırında yayınlanmadı asıl bunu araştırmak gerek...

Beğenmedim! (5)
Avatar
Abdullah 2016-09-22 09:45:49

Bu kadar büyük yalan olamaz iyi niyetli insanlardan para kurban eti ve derisi toplayarak sonrada kermesler düzenlemek suretiyle o etleri aynı vatandaşlara ve cemaat eline parayla satarak rant elde etmesi veya o etleri ògrenciler adına toplayıp satması hangi öğrenciye yediriyormuş cemaatlerinin önde gelenlerin bakın besi boğazı gibi en azı 150 kilotoplayip toplayıp yiyorlar işte benim bildiğim islamda cemaat var cemaatleşme yoktur ümmet ılık var gerisi yalan

Avatar
kurra hafız imam 2016-09-22 14:39:03

admin destekliyoruz seni. VAllahi merakla bekliyorum eğer bunlarda fetö gibiyse kanitlanirsa bircok tanidigim suleymancilara lafim var. Darbeden once de demistim hep bunlarda paralel gibi dagilacak diye. Eger gercektende islami hizmet yapsalardi bu siteye yurt dişinda erisim engelligi gelmezdi. Cemaatin basindaki kisiler kendi mensuplarina arkadaslar rabbimiz bizi biliyor ki Allah ve resulunuj yolunda gidiyoruz taviz dahi vermedik kimsede birsey yapamaz Allaha tevekkul ettik deyip bu sitenin sorulan sorularina da cevap verirlerdi. ama onlarin mensuplari siteye kufur hakaret ederek erisim engeli getirmeye calisiyorlar. Yani susturma cabalarinda. Suleymancilara sesleniyorum. Cikin kardesim aranizda hic mi akli selim kimse yok bu sorulara aciklama getirsin de biz de kimse hakkinda suizanda bulunmayalim. niye inlerinizde gizleniyorsunuz. SIRADAKI FETO YA SULEYMANCILAR YA DA ISLAMOGLU TAYFASIDIR. DEMEDI DEMEYIN. ŞUNU DA HATIRLATAYIM AYLAR ONCESINDE BU SITE MAHMUD EFENDI CEMAATIYLE ILGILI HABERLER DE PAYLASTI TEPKI YAGDI. SOYLEDIKLERIDE DOGRUYDU. ADMIN NE DEDIYSE DOGRU CIKTI. MAHM7D EFENDI VEFAT ETSIN CEMAAT ICINDE KARISIKLIK CIKACAK CUNKU TAHTA GECMEYE CALISANLAR VAR. SUNU BELIRTEYIM KI ISMAIL AGA CENAATINDE TERTEMIZ DAVASINDA ZIKRINDE OLAN KARDESLERIMI ISTISNA EDERIM. KENDIM DE NAKŞİYİM AMA ELESTIRILERE ACIK OLMAK GEREK

Avatar
Filozof 2016-09-22 13:38:34

Allah şahidim olsun süleymancı cemaati kâfirler besliyor bakın burdan söylüyorum bu cemaatin içinden şöyle konuşmalar var Diyorlarki:diyanet bize bağlanacak. Devletimiz bu cemaati derhal takibe Almalı bunlar fetöcüler kadar tehlikeli

Misafir Avatar
NFK DİYOR Kİ; 2016-09-22 16:03:45 @Filozof

"süleyman efendi beni bu gençler temasa geçirmiş ve bahçemizde yattığı halde haberimizin olmadığı bir hazinenin keşfi gibi,hayretle karışık bir takdir duygusuna boğmuştur. evet o zamana kadar cansız bir ezber zemini üzerinde öne arkaya sallantılı, papağanvâri bir tekrarlama işinden ibaret zannettiğim ve i̇slamın, fezayı milyonlarca projektörle delici kainat görüşlerine yabancı saydığım kuran kursları faaliyeti,hayret ve saadetle gördüm ki, gökten necaset yağan bir devirde üzerlerine tek kir bulaşmamış,zeka ve irfanları her inceliğe ulaşmış güdücüler elindedir ve bu genç güdücüler mevki ve istikamet noktasından, bütün dost ve düşman kutupları, doktorların sıhhat ve marazı tanıdıkları gibi teşhis ehliyetindedir. diyebilirim ki türkiyede, kuran kursları topluluğu ayarında vahdet, merkeziyet ve davalarında salabet belirtici ikinci bir teşekkül mevcut değildir.bu topluluk terbiyesini silistreli süleyman hilmi tunahandan alanların veya alanlardan alanların tablolaştırdığı kadrolardır"
nfk

Beğenmedim! (10)
Avatar
Resuloğlu 2016-09-22 09:12:50

5-28 şubat sürecinde neden refah partisinden ayrılıp, 28 şubatçıların kurduğu parti kontejanından bakan yapılmıştır.
6- 1959'dan 1999'a kadar cemaatin içinde hiç olmayan hatta gelip gitmeyen denizolgun nasıl bir anda terakki ederek cemaatin başına itelenmiştir. keza ölümünden sonra sireten aynı olan yeğeni.
ne yazık ki cemaat şu anda tamamen fetö'yü kontrol eden üst akılın yörüngesine girmiştir.
ancak bilinmesi gereken en mühim husus gerek seçimlerde, gerekse diğer hususlarda cemaatin hususiyle üniversitelerde okumuş kesimi ile beklentisi olmayan samimi müntesipleri asla bu üst aklın kararlarına uymamışlar bundan sonra da uymayacaklardır. zaten son yıllarda başlayan okullardaki yaygın kur'an eğitimi, i̇mam hatiplerin yaygınlaşması, ilahiyat mezunlarının daha aktif rol alması sonucu insanlar daha sağlıklı dini kararlar verebileceklerdir.

Avatar
resuloğlu 2016-09-22 09:11:29

ahmet denizolgun'un ölümü sonrası cemaatten başka haber kaynağı olmayan insanlara şu soruları da sormak gerekiyor.
1-kurân'ı yüzünden en iyi okuduğunu iddia eden bir yapının başına nasıl oluyor da fatiha'yı ezbere okuyamayan biri abi oluyor. ahmet denizolgun'un sesli ve ezberden kuran okuduğu hiç duyulmadı. keza şimdiki başa geçiriliren kişinin de.
2-şer-i şerife madden değil manen de intisap ettiğin söyleyen denizolgun ve annesi, nisa suresindeki açık hükümlere rağmen hangi dini hükmü esas alarak kardeşlerden birini mirastan mahrum etmiştir ve bunun i̇slam akadinideki hükmü nedir.
3- kasımpaşadaki iğreti kaçak, binanın yerine 3 tane yeni bina yapılmasına rağmen uydurduğu yalanların hesabını nasıl verecektir. ya da vermeye başlamıştır.
4-süleyman efendi hazretlerinin vefatı 1959, bu tarihten sonra denizolgunlar cemaat yurtlarında neden okumamışlardır. hatta 1990 ların başında babası kamil bey neden ahmedin cuma namazı bile kılmadığından dert yanmıştır.

Avatar
fetö-sülo 2016-09-22 09:20:06

"yurdumuzda kalan öğrencilere kendimiz ne yiyor ve içiyorsak onu yedirir içiririz" yalan söylüyorlar. ben bu örgütten kaçarak kurtardım kendimi. son seçimlerde ak partiye oy vermeyeceksiniz denildi. darbe gecesi özel talimat verildi. evinizden dıları çıkmayın diye. bu hainlerin yanınd akim durur ki, sadece aklını kaybedenler

banner261

banner260