Türkiye Gençlik Ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısından Darülâceze’ye Saygı Ziyareti
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Murat Uygur ve beraberindekiler Darülâceze’ye ziyarette bulundu.
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Yönetmen Murat Uygur, Düzce Dernekler Federasyonu Başkanı Vekili Asuman Karaşabanoğlu, Darülâceze Başkanı Hamza Cebeci’yi ziyaret etti. Kurumun çalışmalarını değerlendiren Uygur, "Asırlara yayılacak bir iyilik hareketi olarak kurulan Darülâceze’de hizmet ehil bir ele Hamza Cebeci’ye teslim edilmiş. Donanımlı ve hızlı bir ekip var. Kariyerli ve gönüllü hizmet destekçileri var. Darülcâze’nin konuklarının huzuru, güveni ve kurumun yüceltilmesi için her türlü çaba sarf ediliyor. Cebeci, kuruma kendi müstesna kişiliğine yakışacak hizmetler yapacağının delili bir başlangıç yapmış. Sık sık ziyaretçilerimiz de buraya gelerek büyüklerimizden hayat tecrübelerini dinleyebilirler" dedi.
Edirne Eski Valisi Dursun Ali Şahin de Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Bşkan Yardımcısı Murat Uygur ve Düzce Dernekler Fed.Bşk Vekili Asuman Karaşabanoğlu binayı inceledikten sonra ayrıldılar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol